Прес-реліз

26.09.2019

LOGO_1-370x247.jpg
logos_small.jpg
фото1.jpg

26 вересня 2019 року відбулася зустріч представників Національного Авіаційного Університету (НАУ) та української приватної  компанії A.B.C. Management, на якій були обговорені напрямки співпраці за проектами з навчання, розвитку та підготовки майбутніх спеціалістів з технічного обслуговування повітряних суден та компонентів до них, розширення можливостей для студентів та випускників НАУ на отримання спеціалізованої додаткової освіти на навичок за стандартами EASA Part-147, підготовки молодих фахівців до початку своєї професійної кар’єри ще на протязі академічного навчання у ВНЗ (“кадетська програма»). Також, особлива увага на зустрічі приділялася необхідності гармонізації стандартів навчальних програм з базової підготовки Українських авіаційних ВНЗ до вимог і стандартів EASA, що надасть можливість визнання частини академічних курсів як базових модулів підготовки за вимогами EASA, і таким чином спростити та скоротити час підготовки сертифікованих авіаційних механіків спеціальностей А1, В1.1, В2.

«Ми співпрацюємо з приватною польською компанією ALL4JETS, розширивши можливості надання послуг з підготовки та іспитів по базовій підготовці та інших видів навчання для авіаційних механіків та авіоніків відповідно до стандартів EASA Part-147. Навчання буде проводитися в Києві, Україна. Наша місія полягає в тому, щоб розвивати наших молодих та талановитих людей, та надати їм можливість отримати якісну підготовку та гідне працевлаштування у лідерів галузі в Україні або за кордоном», - сказала Алевтина Фурсаєва, виконавчий директор та співвласник A.B.C. Management.

«Це важлива стратегічна задача, і Національний Авіаційний Університет володіє повноцінною сучасною навчальною та викладацькою базою для того, щоб запропонувати українським студентам, а також майбутнім авіаційним спеціалістам повний спектр підготовки з технічного обслуговування відповідно до міжнародних стандартів, ще на протязі навчання у НАУ. Це допоможе нашим випускникам  продовжити свою кар’єру  за профільною освітою, і ми продовжимо розвивати молодих професіоналів в Україні та поставляти висококваліфікованих фахівців на швидко зростаючий ринок» - сказала Ірина Дейнега, Директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти.

Про А.B.С. Management

А.B.С. Management  - приватний постачальник послуг з бізнес-консультування  та навчання, зареєстрований в Україні в 2016 році. Основною його місією є надання комплексних та ефективних рішень для авіаційної галузі, впровадження кращих міжнародних практик та досвіду, що спеціалізуються на таких сферах, як бізнес-планування, MRO бізнес, підготовка та розвиток персонала з технічного обслуговування повітряних суден, пошук та підбір авіаційного персоналу, консультаційні проекти з питань авіаційного персоналу та побудови ефективних організаційних структур, та інших напрямків бізнесу. У 2019 році А.B.С. Management розпочало новий проект під назвою "ABC Aviation Staff", спрямований на просування авіаційних професій для українських вузів та студентів, а також на розвиток молодих фахівців з України з метою надати їм більше можливостей стати частиною світової авіаційної галузі.

Для отримання додаткової інформації запрошуємо Вас відвідати наш веб-сайт www.abcmanagement.com.ua  та сайт наших партнерів www.all4jets.com

Про НАУ

Національний авіаційний університет – один із найпотужніших авіаційних закладів вищої освіти у світі, в якому навчається близько 25 тисячі студентів, серед яких майже 1500 іноземців з 55 країн світу. Ректор університету – кандидат технічних наук, доктор біологічних наук, професор, Академік Академії наук вищої школи України, Заслужений працівник освіти України Володимир Миколайович Ісаєнко.

За 85-річну історію в Національному авіаційному університеті підготовлено понад 200000 висококваліфікованих фахівців. Серед них відомі вчені, керівники авіаційних компаній, підприємств, організацій та установ, які забезпечують польоти повітряних суден, їх обслуговування та ремонт, перевезення пасажирів і вантажів.

Серед наших випускників та працівників – відомі вчені й конструктори, військові та державні діячі, організатори виробництва та педагоги.

Враховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності та вагомий внесок у розвиток національної вищої освіти і науки, Указом Президента України Л. Кучми у вересні 2000 року університету надано статус національного.

 Основною конкурентною перевагою Національного авіаційного університету як в Україні, так і на світовому освітньому ринку є його авіаційна складова. В університеті навчаються майбутні пілоти, оператори безпілотних літальних апаратів, спеціалісти з наземного обслуговування авіаційної техніки та авіаційних двигунів, диспетчери та інженери управління повітряним рухом, спеціалісти з бортового обладнання та авіоніки, радіоелектроніки, дизайнери сучасних аеропортів, споруд та доріг, фахівці аеропортових служб, менеджери з авіаційних перевезень та логістики, спеціалісти з кіберзахисту та діагностики систем, екологи, економісти, юристи, психологи, медики та фахівці інших спеціальностей. Завдяки міжнародній співпраці НАУ з провідними університетами світу наші студенти можуть брати участь у закордонному стажуванні та практиці, отримати подвійні дипломи.

Для отримання додаткової інформації запрошуємо відвідати наш веб-сайт https://nau.edu.ua/