НОВИНИ

IMPORTANT NOTICE !!!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

16.03.2020

In view of recent Ministry of Health Care and Governmental regulations, to meet interests of our Customers, A.B.C. Management is transferring most of our programmes into webinar and online format. Details HERE

З огляду на останні нормативні акти Міністерства охорони здоров'я та урядові постанови, в інтересах наших Клієнтів, A.B.C. Management переводить більшість наших програм у формат вебінарів та онлайн навчання. Деталі ТУТ

Прес-реліз

25 вересня 2019

ALL4JETS logo sRGB S.png
logos_small.jpg

25 вересня 2019 року українська приватна компанія A.B.C. Management підписала партнерські угоди з глобальним постачальником послуг з навчання та технічного обслуговування, приватною польською компанією ALL4JETS, розширивши можливості надання послуг з підготовки та іспитів по базовій підготовці та інших видів навчання для авіаційних механіків та авіоніків відповідно до стандартів EASA Part-147. Навчання буде проводитися в Києві, Україна.

Це важливий стратегічний крок, щоб запропонувати українським студентам, а також майбутнім авіаційним спеціалістам повний спектр підготовки з технічного обслуговування відповідно до стандартів EASA, що допоможе їм продовжити свою кар’єру  у провідних операторів ринку як авіаційні механіки чи інженери. A.B.C. Management розширює співпрацю з авіаційними ВНЗ України по так званих «кадетських» та інших різноманітних програмах розвитку для студентів. Це означає, що ми зможемо розвивати молодих професіоналів в Україні та поставляти висококваліфікованих фахівців на швидко зростаючий авіаційний ринок, - сказав Роберт Гроховський, генеральний директор ALL4JETS. Україна - країна Авіації, яка принесла чимало відомих імен до всесвітньої історії Авіації, і наша місія полягає в тому, щоб розвивати наших молодих та талановитих людей, та дати їм можливість досягти реальних успіхів у цій захоплюючій галузі, - сказала Алевтина Фурсаєва, виконавчий директор та співвласник A.B.C. Management.

Про А.B.С. Management

А.B.С. Management  - приватний постачальник послуг з бізнес-консультування  та навчання, зареєстрований в Україні в 2016 році. Основною його місією є надання комплексних та ефективних рішень для авіаційної галузі, впровадження кращих міжнародних практик та досвіду, що спеціалізуються на таких сферах, як бізнес-планування, MRO бізнес, підготовка та розвиток персонала з технічного обслуговування повітряних суден, пошук та підбір авіаційного персоналу, консультаційні проекти з питань авіаційного персоналу та побудови ефективних організаційних структур, та інших напрямків бізнесу. У 2019 році А.B.С. Management розпочало новий проект під назвою "ABC Aviation Staff", спрямований на просування авіаційних професій для українських вузів та студентів, а також на розвиток молодих фахівців з України з метою надати їм більше можливостей стати частиною світової авіаційної галузі.

Для отримання додаткової інформації запрошуємо Вас відвідати наш веб-сайт https://www.abcmanagement.com.ua/

Про ALL4JETS

ALL4JETS - затверджена організація з підготовки персоналу з технічного обслуговування за EASA Part 147, затверджена тренінг організація за Part-ORO, та з управління та підтримання льотної придатності відповідно до EASA Part-M, Гернсі (2-REG під номером 2-REG.39.39) та Бермудських островах (BCAA за посиланням № BDA / CAMO / 197). До сфери схвалень входять різні типи літаків, такі як: Airbus A320 Family, ATR 42/72, Boeing 737 Classic, серії NG та MAX, Boeing 787, Bombardier Dash-8 всі серії, Embraer EMB 135/145 та Embraer ERJ 170 / 175/190/195. ALL4JETS також має сертифікат огляду льотної придатності (ARC), а також схвалення від казахських та білоруських CAA.

Всі послуги надаються не тільки відповідно до регламентів EASA (та / або 2-REG), але й відповідно до галузевих стандартів, вимог операторів, організацій з технічного обслуговування та організацій з лізингу літаків. Такий підхід призводить до високих стандартів безпеки, ефективності витрат та короткого процесу обслуговування літальних апаратів.

За 6 років існування ALL4JETS нашій організації вдалося обслуговувати кількість різних авіакомпаній, MRO та лізингодавців, а також проводити навчання на різні типи літаків для більш ніж 10000 механіків у всьому світі. Ми також брали участь у декількох проектах, таких як інспекції літаків, поставки та повернення повітряних суден.

Наш персонал розмовляє англійською, російською та польською мовами.

Крім того, ALL4JETS також має такі можливості: технічне обслуговування повітряних суден, консультації та підтримка авіакомпаній, організацій з технічного обслуговування та власників літаків під торговою маркою Flyer Aviation, де ми постачаємо послуги по запасним частинам та компонентам, та під торговою маркою AOGTOOLS.COM, де ми пропонуємо та орендуємо професійне обладнання для обслуговування літаків.

Для отримання додаткової інформації запрошуємо відвідати наші веб-сайти www.all4jets.com www.flyer-aviation.com www.aogtools.com