NEWS / НОВИНИ / НОВОСТИ

October 2021 / Жовтень 2021

We are working hard to develop and expand our Insurance broker & agent services for our Customers. Have a look at our new Insurance services page!

Ми активно працюємо над розширенням наших пропозицій з напрямку послуг страхового брокера / агента для наших Клієнтів. Подивіться нову сторінку з наших послуг у сфері страхування!

10.03.2021

 

In cooperation with our partner SR Technics we are glad to offer following open courses:
B737 MAX (LEAP-1B) from B737 NG (CFM56) - Theory B1/B2
B737NG 600/700/800/900 (CFM56) - Theory B1/B2
Format: Virtual Classroom (ZOOM)
Time: 8.00-16.00 UTC
Exam possible locations: AUH, ZRH, BSL, ESH
For pricing and more details please contact:
+380 50 311 76 15
info@abcmanagement.com.ua
http://www.srtechnics.com/
https://www.abcmanagement.com.ua/training

 

Разом iз нашими партнерами SR Technics ми радi запропонувати вiдкритi курси:
B737 MAX (LEAP-1B) from B737 NG (CFM56) - Theory B1/B2
B737NG 600/700/800/900 (CFM56) - Theory B1/B2
Формат: Virtual Classroom (ZOOM)
Час занять: 8.00-16.00 UTC
Локацii проведення екзаменiв: AUH, ZRH, BSL, ESH
Для iнформацii щодо цiн та iнших деталей контакти:
+380 50 311 76 15
info@abcmanagement.com.ua
http://www.srtechnics.com/
https://www.abcmanagement.com.ua/training

07.01.2021

See our new courses and offers for 2021: EASA Part-147 Aircraft Type Rating training and EASA Part-66 Basic Knowledge examination. See more details

Дивіться наші нові пропозиції з EASA Part-147 навчання на тип ПС та екзаменів з базових знань EASA Part-66

Деталі тут

23.12.2020

Christmas always brings good news! Together with our partners ALL4JETS.com we are happy to announce that our facility now is EASA Part-66 approved location in Kyiv, Ukraine for Basic Knowledge examinations (modules), as well as wide range of EASA Part-147 Aviation Maintenance training courses.

 

MTO: ALL4JETS

EASA Approval Certificate Number PL.147.0017

Provider: A.B.C. Management

Approved Location: Training Center KOD, 2A, Mykhaila Dontsa Street, Kyiv, 03061, Ukraine

Contacts:

GPS: 50.4360597, 30.4312193
+380503117615
info@abcmanagement.com.ua


Різдво завжди приносить хороші новини! Спільно з нашими партнерами ALL4JETS ми раді повідомити, що тепер ми є узгодженою EASA Part-66 локацією в м. Київ, Україна для проведення екзаменів (здачі модулів) з базових знань, а також широкого спектру навчальних курсів EASA Part-147 з авіаційного обслуговування.
Контакти:
+380503117615
info@abcmanagement.com.ua

31.08.2020
Group collection for EASA Part-66 Basic Knowledge Exams for September - November 2020: SCHEDULE
Apply to: info@abcmanagement.com.ua
Продовжуємо набір групи на здачу модулів EASA Part-66 Basic Knowledge Exams в період вересень - листопад 2020 р. РОЗКЛАД ЕКЗАМЕНІВ.
Заявки на: info@abcmanagement.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

07 July 2020

Agreement on Cooperation with National Aviation University of Ukraine is signed today!
It was quite a long way, but finally we did it! Thanks to all parties who invested their time, soul and efforts into this project! 
This is only a start, a lot of exciting work ahead! 
The parties will join efforts in the field of training, practical training and further employment of students and trainees in aeronautical and engineering specialties of aircraft maintenance and components, by providing consulting services on international training standards (EASA and ICAO), organization and introduction of the necessary additional training and testing of knowledge.

 

https://nau.edu.ua/ua/news/2020/lipen/pidpisano-ugodi-pro-spivrobitnitstvo-shchodo-pidgotovki-aviatsiynih-spetsialistiv.html

Підписано Угоду про співпрацю з Національним авіаційним університетом України.
Це був досить довгий шлях, але нарешті ми це зробили! Дякуємо всім учасникам, які вклали свій час, душу та зусилля у цей проект! Це лише старт, попереду ще багато захоплюючої роботи!
Сторони об'єднають зусилля у галузі підготовки, практичної підготовки та подальшого працевлаштування студентів та слухачів з аеронавігаційних та інженерних спеціальностей технічного обслуговування та комплектуючих літаків, надаючи консультаційні послуги з міжнародних стандартів навчання (EASA та ICAO), організацію та впровадження необхідне додаткове навчання та перевірка знань.

LOGO_1-370x247.jpg
logos_small.jpg
107262816_1961337627333739_6396479727152

Лютий 2020

Курс лекцій «Побудова сучасної системи управління суб’єктом авіаційної діяльності» (скорочена назва: «Сучасна система управління в Авіації»)

 

Починаємо складати графік на 2020 для нашого нового навчального курсу «Сучасна система управління в Авіації».

 

Програма курсу розроблена нами на основі запитів, що надходять від авіаційних підприємств України. Матеріали курсу підготовлені на основі унікального практичного досвіду, із залученням найкращих спеціалістів галузі та з урахуванням нормативно-правової бази України та міжнародних стандартів. Метою кожного семінару є не тільки отримання слухачами теоретичних знань, а й набуття конкретних інструментів практичного застосування у свій подальшій роботі. 

 

Курс складається з 12 семінарів, які ми розділили на дві підпрограми під назвою MANAGEMENT та SAFETY.

Програма SAFETY надає найважливішу інформацію та поради щодо сучасної філософії та підходу до безпеки в авіаційній галузі.

 

Програма MANAGEMENT дає вам розуміння основних принципів сучасного підходу до управління організацією з урахуванням усіх особливостей авіаційної галузі. Ця програма також дає вам необхідні навички та реальні практичні інструменти для планування Вашого бізнесу, його розвитку та побудови високопрофесійної та вмотивованої команди. Цей курс розроблений експертами-практиками для спеціалістів-практиків і спрямований на те, щоб дати Вам саме те, що потрібно для успішного впровадження у Вашій організації.

Кожен семінар має на меті доступно, але детально пояснити предмет та надати реальні практичні інструменти для його впровадження у щоденній роботі. Цей курс розроблений експертами-практиками для спеціалістів-практиків і спрямований на те, щоб дати Вам саме те, що потрібно для успішного впровадження у Вашій організації.

Кожен семінар займає 6 годин / 1 день. Ви можете записатися на будь-який з семінарів або на всю Програму.

ЗАЯВКИ: info@abcmanagement.com.ua 

Програма курсу - Документ PDF
 

 

 

 

 

 

 

Лютий 2020.

Проводимо наші авторські курси "Авіаційне страхування" та "Управління ризиками" у партнерстві та на навчальній базі ВСП «ЦАПС» ("Украерорух"), м. Київ, пр. Повітрофлотський 76А. Детальніше - скачати PDF.

logos_small.jpg
logo_UkSATSE.png
logo-all.png
logos_small.jpg
Wilson-Learning-logo (1).png

 

 

 

 

 

 

9 December 2019

We have ABSOLUTELY. GREAT. NEWS. FOR YOU !!!

We are glad to welcome back to Ukrainian market our good friends and partners Wilson Learning, global international Top-20 provider of training and business development programmes, with highest standards of quality and top-class technologies of training, coaching and business development services! From 2020 A.B.C. Management are happy to offer you training programmes of Wilson Learning at our training base in Kyiv, Ukraine! Follow news on our web-site and on social media!

For details please see PDF file

У нас є АБСОЛЮТНО. ЧУДОВІ. НОВИНИ. ДЛЯ ВАС !!!
Ми раді вітати повернення на український ринок наших добрих друзів та партнерів Wilson Learning, міжнародного тренінг-провайдера, що багато років займає топ-20 рейтинги з програм навчання та розвитку бізнесу, з найвищими стандартами якості та найсучаснішими технологіями забезпечення навчання та розвитку особистості та організації. З початку 2020 року A.B.C. Management раді пропонувати Вам програми наших партнерів на нашій навчальній базі у м.Київ. Слідкуйте за новоленнями сайту та в мережах!
Докладніше див. PDF-файл

1 November 2019

November is already here! EASA Part-147 training schedule for 2020 starts to fill in!!! 

Be first to get a good deal! Look at our List of Training Courses and contact us at info@abcmanagement.com.ua for special offer!

Team Meeting
Programming
logos_small.jpg
IMG_5398.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 October 2019

PRESS RELEASE

 

On 16-17 October, 2019 A.B.C. Management has attended MRO Europe in London, one of the most significant excibition and conference event for MRO industry in Europe. Mrs. Alevtina Fursayeva, Executive Director and Partner, presented at GoLiveTheatre A.B.C. approaches for creative thinking for solving the problem of MRO and Airline industry staffing needs. You can find the full version of the presentation in PDF format HERE 

READ MORE

LOGO_1-370x247.jpg
logos_small.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

26 September 2019 

ПРЕС-РЕЛІЗ​

26 вересня 2019 року відбулася зустріч представників Національного Авіаційного Університету (НАУ) та української приватної  компанії A.B.C. Management, на якій були обговорені напрямки співпраці за проектами з навчання, розвитку та підготовки майбутніх спеціалістів з технічного обслуговування повітряних суден та компонентів до них, розширення можливостей для студентів та випускників НАУ на отримання спеціалізованої додаткової освіти на навичок за стандартами EASA Part-147, підготовки молодих фахівців до початку своєї професійної кар’єри ще на протязі академічного навчання у ВНЗ (“кадетська програма»). Також, особлива увага на зустрічі приділялася необхідності гармонізації стандартів навчальних програм з базової підготовки Українських авіаційних ВНЗ до вимог і стандартів EASA, що надасть можливість визнання частини академічних курсів як базових модулів підготовки за вимогами EASA, і таким чином спростити та скоротити час підготовки сертифікованих авіаційних механіків спеціальностей А1, В1.1, В2.

ДОКЛАДНІШЕ

ALL4JETS logo sRGB S.png
logos_small.jpg

25 September 2019

 

PRESS RELEASE

On 25 September, 2019 Ukrainian private company A.B.C. Management has signed a partnership agreements with global training and maintenance provider a private Polish company ALL4JETS, expanding the basic knowledge examinations and other types of training for aviation mechanics and specialists of avionics in accordance with EASA Part-147 standards, to be provided in Kyiv, Ukraine.

READ MORE