ПРО НАС

• Будуєте бізнес з нуля і маєте питання?

• Бізнес вже побудований, але робота неефективна?

• Хочете скоротити витрати?

• Структура компанії стає схожа на «рукавичку»?

• Проблеми в колективі?

• Шукаєте потрібного фахівця?

• Втомилися від великої кількості дрібних постачальників?

• Багато відділів і фахівців, але потрібного результату від них немає?

• Ви не хочете постійно самі вирішувати офісні проблеми забезпечення, прибирань, ремонтів та інші «непрофільні» питання?

• У Вас є інші питання, як працювати краще і ефективніше?

 

Тоді нам є про що поспілкуватись!

Ми - з авіації

Більшість з нашої команди - вихідці з авіаційної індустрії, люди з різним досвідом і спеціалізацією.

Авіаційний бізнес має кілька особливостей:

По-перше, він низькорентабельний, тобто менеджмент авіаційних підприємств завжди націлений на скорочення витрат та оптимізацію бізнес-процесів. Ми звикли працювати з філософією "One Man Airline", тобто вирішувати великі завдання мінімальними ресурсами.

По-друге, цей бізнес дуже динамічний і ми звикли "працювати з коліс", приймаючи постійні зміни зовнішніх умов як належне і розширюючи коло своїх знань і відповідальності.

 

По-третє, авіація - це область жорстких вимог і стандартів та особистої відповідальності за результат роботи. Ця філософія проникає у свідомість всіх людей, хто певний час працює в авіаційній індустрії. Ми несемо відповідальність за свої слова і справи.

По-четверте, в авіації не прийнято здаватися і боятися нового. Ми звикли починати з нуля і доводити почате до кінця.

 

Ці особливості індустрії дозволяють нам гнучко і творчо підходити до поставлених завдань, шукати не важкі та витратні рішення, а ефективні і ті, що відповідають реально поставленій задачі.

 

Амелія Ерхарт, відома жінка-пілот, піонер авіації, сказала "Найважче - це прийняти рішення діяти, все інше - просто завзятість".

 

Ми сфокусовані на досягнення результату. Ми не боїмося діяти. Решта - просто завзятість.

Ми - розвиваємося

Ми починали нашу роботу після кризи 2008 року, як "Aviation Business Consulting & Management", з разових вузькоспеціалізованих проектів з авіаційної тематики, в основному за запитами наших друзів і партнерів.

 

Але в процесі роботи все частіше наші Клієнти стали задавати нам питання, пов'язані із загальними принципами ефективної побудови бізнесу, скороченням витрат, мотивацією людей на шляху до результату. Так ми почали надавати підтримку і за цими напрямками.

 

Політико-економічна криза в 2013-14 роках змусила бізнес подивитися по-новому на базові речі, повернутися від стратегічних проектів до кризис-менеджменту, реорганізації структур і процесів, скорочення персоналу і витрат.

 

Питання почали надходити зовсім інші: як заощадити на адміністративних функціях? Де знайти більш дешевих постачальників послуг? Як передати непрофільні роботи на аутсорсинг? Як скоротити витрати і персонал? Як менеджменту не витрачати більшість свого часу на рутинні та адміністративні питання?

 

Відповідаючи поточним потребам наших клієнтів, ми напрацювали велику базу знань і досвіду, яка допомагає вирішити безліч "базових" проблем, які є у будь-якого бізнесу, від закупівлі канцтоварів до великих проектів аутсорсингу.

 

У 2015 році ми додали до нашого портфоліо послуг загальний бізнес-консалтинг і цілий ряд послуг з офісної підтримки та вирішення різних адміністративно-експлуатаційних задач, актуальних нині для наших підприємців.

 

Aviation Business Consulting & Management перейшла в нову фазу розвитку - АВС Management, відображаючи таким чином більш широкий спектр наших послуг і можливостей.

Як це працює

У Вас є питання і розуміння бажаного результату. У нас є досвід роботи, фахівці та перевірені партнери. Ми постараємося надати Вам таке рішення Вашої задачі і такий формат співпраці, які будуть Вам зручні і доступні. Ми по можливості будемо Вам надавати альтернативи рішень - обираєте Ви. Ми не обіцяємо вирішити будь-яку Вашу задачу, але з нашою допомогою Ви зможете прийняти рішення діяти у потрібному напрямку, а інше - тільки лише завзятість, щоб крок за кроком наближатися до бажаної мети.

МАЄТЕ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ?

«АВС Менеджмент» - команда, що активно розвивається. Ми будемо раді зустрітися з Вами і допомогти визначити Ваші цілі, розробити рішення та здійснити їх. Давайте призначимо зустріч!