Чому ми?

Зараз на ринку є маса пропозицій консалтингових послуг, а також послуг аутсорсингу, рішень для персоналу, підтримки офісу та розвитку бізнесу. Чому Вам буде цікаво працювати саме з нами? - Відповідаємо: тому що ми використовуємо так званий "анті-консалтинговий" підхід до того, що ми робимо. І ось пояснення:

Причина 1. Практичний досвід.

Наша команда - це не консультанти-теоретики, а люди з практичним досвідом роботи на різних посадах у великих і не дуже компаніях, що відчули на собі всі проблеми і питання, з якими стикаються сучасні компанії та підприємці в наших реаліях.

Причина 2. Гнучкість.

Ви кажете, що Вам потрібно - ми пропонуємо рішення. Ми готові до різних форм співпраці. У нас немає стандартних підходів, до кожного питання підходимо індивідуально.

Причина 3. Чесність.

Ми ведемо гру чесно. Ми не беремося за те, що не зможемо зробити. Але ми можемо порадити Вам того, хто експерт з Вашого питання.

Причина 4. Широкий спектр.

Досвід і знання наших фахівців охоплюють широку область послуг та експертизи, в тому числі і рідкісні, вузькоспеціалізовані напрямки. У нас є широкий спектр бізнес-контактів як в Україні, так і за кордоном, які допоможуть у вирішенні Вашої задачі.

Причина 5. Конкретність.

Ми пропонуємо допомогу в тому, в чому самі колись шукали поради та підтримки. Ми вчилися на своїх помилках і можемо допомогти Вам їх уникнути. Нас теж дратували багатосторінкові консалтингові проекти. Ми не будемо Вам розповідати, як космічні кораблі борознять простір. На конкретне питання - конкретна відповідь.

Причина 6. Спрямованість на результат.

Ви кажете, що Ви хочете отримати «на виході» нашої співпраці -і ми будемо разом з Вами йти саме до цього результату.

Причина 7. Ефективність.

Ми зайняті люди, вміємо цінувати свій і чужий час, тому зацікавлені в мінімальних строках виконання завдання не меньш ніж Ви.

Причина 8. Мы вчимося та розвиваємося.

Ми продовжуємо вчитися і розвиватися, отримувати новий досвід і передавати його Вам.

Причина 9. Мы не жадібні :)

Всі знають ринкову вартість таких слів як «консалтинг», «маркетинг», «коачінг», «дизайн», «менеджмент», «хед-хантинг», ітд. Ми зі свого досвіду знаємо, що часто Вам пропонують за більшу ціну набагато більш складне рішення, ніж Ваша конкретна задача. Ми завжди з Вами домовимося про завдання та його адекватну ціну.

Причина 10.
Ми любимо нашу країну і хочемо зробити її краще, в тому числі впроваджуючи кращі практики і власний досвід в розвиток бізнесу, корпоративні цінності і взаємини в команді.
Давайте робити це разом!